/Files/images/лист_вiйс_комат.jpg

Правила прийому до вищих військових навчальних закладів у 2023 році

З 2 січня 2023 року по 1 квітня 2023 року проводиться відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів (далі ВВНЗ та ВНП ВНЗ) та військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС).

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС надає можливість:

- здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

- одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

- повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

  • гуртожитком;
  • триразовим харчуванням;
  • обмундируванням та речовим майном.

До ВВНЗ та ВНП ВНЗ приймаються особи з повною загальною середньою освітою, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду, а також:

- особи з числа цивільної молоді віком від 17 до 30 року, а також ті, в тому числі, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

- військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, у разі зарахування їх на перший та наступні курси навчання віком до 30 років;

- особи жіночої статі приймаються на навчання за переліком спеціальностей, за якими жінки можуть проходити підготовку для проходження військової служби на посадах офіцерського складу, відповідно до граничних показників прийому на навчання до ВВНЗ та ВНП ВНЗ на напрями (спеціальності) підготовки, які щорічно затверджуються Міністром оборони України.

Прийом до ВНЗ на бюджет здійснюється на конкурсній основі. Вступники повинні надати сертифікат ЗНО 2020 - 2021 р. або результат НМТ 2022 - 2023 року. Національний мультипредметний тест включає завдання з трьох предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • 1 предмет на вибір (історія України, іноземна мова, фізика, хімія, біологія).

На основі НМТ (ЗНО) вступають військові строкової служби, резервісти, цивільна молодь. Контрактні військові вступають за результатами іспитів. На заочну форму навчання за цивільними спеціальностями на бюджетні місця приймаються особи рядового, сержантського та старшинського складу, які служать за контрактом.

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Комунальний заклад Кагарлицької міської ради " Мирівський ліцей"

вул. Гагаріна, 25,
09241,Україна, Київська область, Обухівський район,
с. Мирівка

Дата останньої зміни 11 Жовтня 2023

Цей сайт безкоштовний!